Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline RT 1600 1600 VA (W/SRTLRT-001K60/00)
Zdjęcia 7 |
EVER Sinline RT 1600 1600 VA |
|
Gniazda francuskie
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline RT 1600 1600 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SINLINE RT 1600 | 3 139 zł |
EVER UPS SINLINE RT 1600 AUEVEL2USIRT160 | 3 154 zł |
Ever Sinline RT 1600 UPS-EVR-194 | 2 899 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT 1600 | 2 899 zł |
EVER UPS SINLINE RT 1600 37609 | 3 154 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje EVER Sinline RT 1600
Ceny na EVER Sinline RT 1600 |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline RT 1600 1600 VA | od 2 890 zł | 15 oferty | ||
EVER Sinline RT 2000 2000 VA | od 2 900 zł | 17 oferty | ||
EVER Sinline RT 3000 3000 VA | od 3 450 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →