ДБЖ EVER Sinline RT 1600 1600 ВА (W/SRTLRT-001K60/00)
Фото 7 |
EVER Sinline RT 1600 1600 ВА |
|
Французькі розетки type E (зі штирем)
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EVER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EVER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EVER Sinline RT 1600 1600 ВА
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
EVER UPS SINLINE RT 1600 AUEVEL2USIRT160 | 3 154 zł |
Ever Sinline RT 1600 UPS-EVR-194 | 2 899 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT 1600 | 2 899 zł |
EVER UPS SINLINE RT 1600 37609 | 3 154 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT 1600 | 2 899 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації EVER Sinline RT 1600
Ціни на EVER Sinline RT 1600 |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline RT 1600 1600 ВА | від 2 890 zł | 14 пропозицій | ||
EVER Sinline RT 2000 2000 ВА | від 2 900 zł | 16 пропозицій | ||
EVER Sinline RT 3000 3000 ВА | від 3 450 zł | 18 пропозицій |