Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Specline AVR 700 350 VA (W/SPCATO-000K70/00)
Zdjęcia 7 |
EVER Specline AVR 700 350 VA |
|
Dopuszczalna moc maksymalna 700 VA / 400 W do 30 sekund
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Specline AVR 700 350 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever Specline AVR 700 UPS-EVR-246 | 1 069 zł |
Zasilacz UPS EVER Specline AVR 700 | 1 069 zł |
Zasilacz UPS EVER Specline AVR 700 W SPCATO-000K70 | 1 069 zł |
UPS Ever Specline C.O. (W/SPCATO-000K70/00) | 1 065 zł |
Zasilacz Ever W/SPCATO-000K70 | 1 226 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →