Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline RT 1200 1200 VA (W/SRTLRT-001K20/00)
Zdjęcia 5 |
EVER Sinline RT 1200 1200 VA |
|
Gniazda francuskie
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline RT 1200 1200 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EVER UPS SINLINE RT 1200 AUEVEL2ZSIRT120 | 2 415 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT 1200 | 2 369 zł |
EVER UPS SINLINE RT 1200 37616 | 2 415 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT 1200 | 2 369 zł |
EVER UPS SINLINE RT 1200 37616 | 2 415 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →