Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline 1600 USB HID 19" 3U 1600 VA (W/SL00RM-001K60/07)
Zdjęcia 3 |
EVER Sinline 1600 USB HID 19" 3U 1600 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline 1600 USB HID 19" 3U 1600 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EVER Zasilacz SINLINE 1600 3U 19 cali RACK L-inter. HID AUEVEL2RSL16HID | 2 119 zł |
Ever Sinline 1600 USB HID 19'' 3U UPS-EVR-265 | 1 969 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline 1600 | 1 969 zł |
EVER Zasilacz SINLINE 1600 3U 19 cali RACK L-inter. HID 51894 | 2 119 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline 1600 W SL00RM-001K60 | 1 969 zł |
UPS Ever Sinline 1600 (W/SL00RM-001K60/07) | 1 989 zł |
Modyfikacje EVER Sinline 1600 USB HID 19" 3U
Ceny na EVER Sinline 1600 USB HID 19" 3U |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline 1200 USB HID 19" 2U 1200 VA | od 1 619 zł | 16 oferty | ||
EVER Sinline 1600 USB HID 19" 3U 1600 VA | od 1 969 zł | 7 oferty | ||
EVER Sinline 2000 USB HID 19" 3U 2000 VA | od 2 000 zł | 15 oferty | ||
EVER Sinline 3000 USB HID 19" 3U 3000 VA | od 3 039 zł | 18 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →