Zasilacz awaryjny (UPS) EVER DUO 350 AVR 350 VA (T/DAVRTO-000K35/00)
Zdjęcia 3 |
EVER DUO 350 AVR 350 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER DUO 350 AVR 350 VA
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever Duo 350 AVR Interactive Line 350 VA 245 W 2 wyjścia AC T/DAVRTO-000K3 | 356 zł |
DUO 350 AVR | 303 zł |
EVER UPS DUO 350 AVR AUEVEL1TDAVR350 | 306 zł |
Ever Duo 350 AVR UPS-EVR-238 | 297 zł |
Zasilacz UPS EVER Duo 350 AVR | 280 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →