Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Easyline 1200 AVR USB 1200 VA (T/EASYTO-001K20/00)
EVER Easyline 1200 AVR USB 1200 VA |
|
Gniazda francuskie
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Easyline 1200 AVR USB 1200 VA
Wszystkie ceny 23 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
EASYLINE 1200 1200 VA/600 W 2 x PN-E 2 x IEC AVR USB T/EASYTO-001K20/00 | 680 zł |
UPS Ever EASYLINE Line-Interactive 1200VA 600W LCD AVR czarny (T/EASYTO-00 | 733 zł |
EVER UPS EASYLINE 1200 AVR USB AUEVEL2TEAS1200 | 712 zł |
Ever Easyline 1200 AVR USB UPS-EVR-226 | 759 zł |
Zasilacz UPS EVER Easyline 1200 AVR USB | 680 zł |
pokaż 18 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →