Zasilacz awaryjny (UPS) Digitus DN-170110 600 VA
Zdjęcia 8 |
Digitus DN-170110 600 VA 600 VA800 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DN-170110 600 VA
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive 600VA/360W AVR AUASSL1Z0000 | 244 zł |
Zasilacz UPS DIGITUS Line-Interactive 600VA | 263 zł |
Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Interactive 600VA/360W AVR 50031 | 244 zł |
Zasilacz UPS DIGITUS Line-Interactive 600VA | 263 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Digitus DN-170110
Ceny na Digitus DN-170110 |
---|---|---|---|---|
Digitus DN-170110 600 VA | od 230 zł | 14 oferty | ||
Digitus DN-170111 800 VA | od 289 zł | 15 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →