Zasilacz awaryjny (UPS) Digitus DN-170063 600 VA 7 Ah bez wyświetlacza
Zdjęcia 4 |
Digitus DN-170063 600 VA 7 Ah bez wyświetlacza |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DN-170063 600 VA 7 Ah bez wyświetlacza
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DIGITUS Line-Interactive VI UPS - 600VA / 360W - AVR - 2 gniazda styków oc | 180 zł |
UPS Digitus Line-Ineractive LED 600VA/360W (DN-170063) | 203 zł |
Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LED, 600VA/360W, 1x12V/7Ah, | 179 zł |
Digitus DN-170063 UPS-DIG-009 | 180 zł |
Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LED, 600VA/360W, 1x12V/7Ah, | 179 zł |
pokaż 16 ofert
Modyfikacje Digitus DN-170063
Ceny na Digitus DN-170063 |
---|---|---|---|---|
Digitus DN-170063 600 VA 7 Ah bez wyświetlacza | od 179 zł | 21 oferta | ||
Digitus DN-170064 800 VA 9 Ah bez wyświetlacza | od 222 zł | 6 oferty | ||
Digitus DN-170064LCD 800 VA 9 Ah wyświetlacz | od 251 zł | 8 oferty | ||
Digitus DN-170065 1000 VA 7 Ah bez wyświetlacza | od 331 zł | 7 oferty | ||
Digitus DN-170066 1500 VA 9 Ah bez wyświetlacza | od 451 zł | 11 oferty | ||
Digitus DN170067 2000 VA 9 Ah bez wyświetlacza | od 555 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →