Zasilacz awaryjny (UPS) Digitus DN-170066 1500 VA 9 Ah bez wyświetlacza
Zdjęcia 8 |
Digitus DN-170066 1500 VA 9 Ah bez wyświetlacza |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Digitus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Digitus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Digitus DN-170066 1500 VA 9 Ah bez wyświetlacza
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Digitus DN-170066 nieprzerwana dostawa zasilania UPS Line-Interactive 1500 | 631 zł |
Digitus Zasilacz awaryjny UPS Line-Ineractive LED, 1500VA/900W, 2x12V/9Ah, | 451 zł |
UPS Line-Ineractive LED, 1500VA/900W 2x12V/9Ah, AVR DN-170066 | 570 zł |
UPS Digitus DN-170066 | 460 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Digitus DN-170066
Ceny na Digitus DN-170066 |
---|---|---|---|---|
Digitus DN-170063 600 VA 7 Ah bez wyświetlacza | od 179 zł | 21 oferta | ||
Digitus DN-170064 800 VA 9 Ah bez wyświetlacza | od 222 zł | 6 oferty | ||
Digitus DN-170064LCD 800 VA 9 Ah wyświetlacz | od 251 zł | 8 oferty | ||
Digitus DN-170065 1000 VA 7 Ah bez wyświetlacza | od 331 zł | 7 oferty | ||
Digitus DN-170066 1500 VA 9 Ah bez wyświetlacza | od 451 zł | 11 oferty | ||
Digitus DN170067 2000 VA 9 Ah bez wyświetlacza | od 555 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →