Zasilacz awaryjny (UPS) ARMAC Office 1500F 1500 VA 9 Ah Schuko F (O/1500F/LCD)
ARMAC Office 1500F 1500 VA 9 Ah Schuko F |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ARMAC 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ARMAC.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ARMAC Office 1500F 1500 VA 9 Ah Schuko F
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ARMAC UPS OFFICE LINE-INTERACTIVE 1500F LCD 3X SCHUKO 230V OUT USB 5901969 | 730 zł |
Armac UPS Line-Interactive Office 1500F LCD 1500VA 3xSchuko AUARAL2W000000 | 500 zł |
Armac Office 1500F LCD UPS-ARM-009 | 529 zł |
Armac UPS Line-Interactive Office 1500F LCD 1500VA 3xSchuko 41207 | 500 zł |
Armac O/1500F/LCD 1500VA 950W | 529 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje ARMAC Office 1500F
Ceny na ARMAC Office 1500F |
---|---|---|---|---|
ARMAC Office 1000E 1000 VA 7 Ah Schuko E | od 365 zł | 9 oferty | ||
ARMAC Office 1000F 1000 VA 7 Ah Schuko F | od 339 zł | 12 oferty | ||
ARMAC Office 1500E 1500 VA 9 Ah Schuko E | od 364 zł | 12 oferty | ||
ARMAC Office 1500F 1500 VA 9 Ah Schuko F | od 489 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →