Zasilacz awaryjny (UPS) Avizio AP-BK650 650 VA
Zdjęcia 3 |
Avizio AP-BK650 650 VA 650 VA1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Avizio 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Avizio.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Avizio AP-BK650 650 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AVIZIO POWER Zasilacz awaryjny UPS 650VA 360W 1x9AH AUAICL2TAB00362 | 202 zł |
Avizio AP-BK650 UPS-AVZ-001 | 217 zł |
AVIZIO POWER Zasilacz awaryjny UPS 650VA 360W 1x9AH 75256 | 202 zł |
UPS Alantec AP-BK650 | 202 zł |
Alantec- Zasilacz awaryjny UPS 650VA 360W 12V 7AH typu Line-Interactive AV | 231 zł |
Alantec 650VA 360W LINE-INTERACTIVE UPS AVR | 270 zł |
Modyfikacje Avizio AP-BK650
Ceny na Avizio AP-BK650 |
---|---|---|---|---|
Avizio AP-BK650 650 VA | od 202 zł | 6 oferty | ||
Avizio AP-BK1000B 1000 VA | od 239 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →