Zasilacz awaryjny (UPS) EVER Sinline RT XL 1650 1650 VA (W/SRTXRT-001K65/00)
Zdjęcia 8 |
EVER Sinline RT XL 1650 1650 VA |
|
Jest nisza na kartę rozszerzeń
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog EVER 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele EVER.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup EVER Sinline RT XL 1650 1650 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ever SINLINE RT XL 1650 Interaktywność liniowa 1650 VA 1650 W 9 wyjść AC W | 5 130 zł |
EVER UPS SINLINE RT XL 1650VA AUEVEL2USIRTXL2 | 4 041 zł |
Ever Sinline RT XL 1650 UPS-EVR-200 | 3 749 zł |
Zasilacz UPS EVER Sinline RT XL 1650 | 3 749 zł |
EVER UPS SINLINE RT XL 1650VA 37613 | 4 041 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje EVER Sinline RT XL 1650
Ceny na EVER Sinline RT XL 1650 |
---|---|---|---|---|
EVER Sinline RT XL 1250 1250 VA | od 3 348 zł | 15 oferty | ||
EVER Sinline RT XL 1650 1650 VA | od 3 747 zł | 15 oferty | ||
EVER Sinline RT XL 2250 2250 VA | od 4 149 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →