Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton Ellipse PRO 850 FR 850 VA
Zdjęcia 8 |
Eaton Ellipse PRO 850 FR 850 VA 650 VA850 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton Ellipse PRO 850 FR 850 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Ellipse Pro 850 FR ELP850FR | 1 149 zł |
Eaton ELP850FR Ellipse PRO UPS FR 850 VA 510 W Input: C14 Outputs: (3) Fre | 1 170 zł |
Eaton Ellipse PRO 850FR UPS-EAT-105 | 1 139 zł |
EATON Ellipse Pro 850 FR 850VA 510W | 1 419 zł |
UPS Eaton Ellipse PRO 850 FR (ELP850FR) | 1 149 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Eaton Ellipse PRO 850 FR
Ceny na Eaton Ellipse PRO 850 FR |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse PRO 650 FR 650 VA | od 763 zł | 13 oferty | ||
Eaton Ellipse PRO 850 FR 850 VA | od 1 139 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →