Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 3S 850 FR 850 VA
Zdjęcia 12 |
Eaton 3S 850 FR 850 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 3S 850 FR 850 VA
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Zasilacz awaryjny 3S 850 FR 3S850F 850VA 510W AUEATF1T3S850F1 | 760 zł |
Eaton 3S 850 FR UPS-EAT-188 | 629 zł |
Eaton Zasilacz awaryjny 3S 850 FR 3S850F 850VA 510W 54500 | 760 zł |
Eaton 3S850F zasilacz UPS Czuwanie (Offline) 0,85 kVA 510 W 8 x 3S850F | 607 zł |
Eaton Zasilacz awaryjny 3S 850 FR 3S850F 850VA 510W 54500 | 760 zł |
pokaż 6 ofert
Modyfikacje Eaton 3S 850 FR
Ceny na Eaton 3S 850 FR |
---|---|---|---|---|
Eaton 3S 450 FR 450 VA | od 388 zł | 8 oferty | ||
Eaton 3S 550 FR 550 VA | od 349 zł | 23 oferty | ||
Eaton 3S 700 FR 700 VA | od 485 zł | 20 oferty | ||
Eaton 3S 850 FR 850 VA | od 550 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →