Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton Ellipse ECO 650 USB FR 650 VA
Zdjęcia 6 |
Eaton Ellipse ECO 650 USB FR 650 VA 650 VA800 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton Ellipse ECO 650 USB FR 650 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Ellipse Eco 650 USB FR UPS - zasilacz awaryjny Off Line - EL650USBFR | 550 zł |
UPS Eaton Ellipse ECO 650 (EL650USBFR) | 645 zł |
Eaton Ellipse ECO EL650USBFR UPS-EAT-107 | 789 zł |
EATON Ellipse Eco EL650USB FR 650VA 400W | 719 zł |
Eaton Ellipse ECO 650 USB FR Czuwanie (Offline) 0,65 kVA EL650USBFR | 597 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Eaton Ellipse ECO 650 USB FR
Ceny na Eaton Ellipse ECO 650 USB FR |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse ECO 650 USB FR 650 VA | od 550 zł | 13 oferty | ||
Eaton Ellipse ECO 800 USB FR 800 VA | od 683 zł | 19 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →