Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton Ellipse PRO 650 FR 650 VA
Zdjęcia 8 |
Eaton Ellipse PRO 650 FR 650 VA 650 VA850 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton Ellipse PRO 650 FR 650 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Ellipse PRO 650 FR Line-Interactive 065 kVA 400 W 4 AC OutletS ELP65 | 763 zł |
Eaton Ellipse PRO 650FR UPS-EAT-104 | 769 zł |
EATON Ellipse Pro 650 FR 650VA 400W | 969 zł |
UPS Eaton Ellipse PRO 650 FR (ELP650FR) | 763 zł |
Eaton Ellipse PRO 650 FR ELP650FR | 875 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Eaton Ellipse PRO 650 FR
Ceny na Eaton Ellipse PRO 650 FR |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse PRO 650 FR 650 VA | od 763 zł | 13 oferty | ||
Eaton Ellipse PRO 850 FR 850 VA | od 1 139 zł | 13 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →