Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9PX 2200I RT3U 2200 VA
Zdjęcia 6 |
Eaton 9PX 2200I RT3U 2200 VA 2200 VA3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9PX 2200I RT3U 2200 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 9PX 2200i RT3U 9PX2200IRT3U | 8 516 zł |
Eaton 9px 2200i Rt3u Rack Ups Czarny One Size / EU Plug 9PX2200IRT3U | 8 456 zł |
Modyfikacje Eaton 9PX 2200I RT3U
Ceny na Eaton 9PX 2200I RT3U |
---|---|---|---|---|
Eaton 9PX 2200I RT3U 2200 VA | od 8 456 zł | 3 oferty | ||
Eaton 9PX 3000I RT3U 3000 VA | od 10 871 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →