Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9SX 1000IR 1000 VA (9103-53900)
Zdjęcia 4 |
Eaton 9SX 1000IR 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9SX 1000IR 1000 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 9SX 1000i Rack2U 9SX1000IR | 4 713 zł |
UPS Eaton 9SX 1000i (9SX1000IR) | 4 398 zł |
9SX 1000i Rack2U LCD/USB/RS232 | 4 654 zł |
Eaton 9SX 1000i Rack2U 9SX1000IR | 4 718 zł |
Eaton 9sx1000ir Rack Ups Czarny One Size / EU Plug Y712613/9SX1000IR | 4 853 zł |
UPS Eaton 9SX 1000i (9SX1000IR) | 4 387 zł |
9SX 1000i Rack2U LCD/USB/RS232 | 4 651 zł |
Modyfikacje Eaton 9SX 1000IR
Ceny na Eaton 9SX 1000IR |
---|---|---|---|---|
Eaton 9SX 1000IR 1000 VA | od 4 387 zł | 7 oferty | ||
Eaton 9SX 1500IR 1500 VA | od 6 363 zł | 10 oferty | ||
Eaton 9SX 2000IR 2000 VA | od 7 762 zł | 6 oferty | ||
Eaton 9SX 3000IR 3000 VA | od 6 188 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →