ДБЖ Eaton 9SX 3000IR 3000 ВА (9103-83962)
Фото 4 |
Eaton 9SX 3000IR 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton 9SX 3000IR 3000 ВА
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eaton 9SX 3000i Rack2U LCD/USB/RS232 AUEATO2U9SX0004 | 12 468 zł |
Eaton 9SX3000IR UPS-EAT-147 | 11 490 zł |
Eaton 9SX 3000i Rack2U LCD/USB/RS232 45109 | 12 468 zł |
Eaton 9SX 3000i Rack2U 9SX3000IR | 10 305 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Eaton 9SX 3000IR
Ціни на Eaton 9SX 3000IR |
---|---|---|---|---|
Eaton 9SX 1000IR 1000 ВА | від 4 387 zł | 7 пропозицій | ||
Eaton 9SX 1500IR 1500 ВА | від 6 389 zł | 9 пропозицій | ||
Eaton 9SX 2000IR 2000 ВА | від 7 769 zł | 6 пропозицій | ||
Eaton 9SX 3000IR 3000 ВА | від 6 188 zł | 11 пропозицій |