Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9SX 3000IR 3000 VA (9103-83962)
Zdjęcia 4 |
Eaton 9SX 3000IR 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9SX 3000IR 3000 VA
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 9SX3000IR / 9SX UPS 3000 VA 2700 W Input: C20 Outputs: (8) C13 (1) C | 14 383 zł |
Eaton 9SX 3000i Rack2U LCD/USB/RS232 AUEATO2U9SX0004 | 12 468 zł |
Eaton 9SX3000IR UPS-EAT-147 | 11 490 zł |
Eaton 9SX 3000i Rack2U LCD/USB/RS232 45109 | 12 468 zł |
Eaton 9SX 3000i Rack2U LCD/USB/RS232 45109 | 12 468 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Eaton 9SX 3000IR
Ceny na Eaton 9SX 3000IR |
---|---|---|---|---|
Eaton 9SX 1000IR 1000 VA | od 4 387 zł | 7 oferty | ||
Eaton 9SX 1500IR 1500 VA | od 6 363 zł | 10 oferty | ||
Eaton 9SX 2000IR 2000 VA | od 7 769 zł | 6 oferty | ||
Eaton 9SX 3000IR 3000 VA | od 6 188 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →