ДБЖ Eaton 9PX 1500I RT2U Netpack 1500 ВА
Фото 4 |
Eaton 9PX 1500I RT2U Netpack 1500 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton 9PX 1500I RT2U Netpack 1500 ВА
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eaton 9PX Lithium-ion | 13 456 zł |
Eaton UPS 9PX 1500i RT2U z kartą sieciową 9PX1500IRTN AUEATO2U9PX150N | 11 245 zł |
Eaton UPS 9PX 1500i RT2U z kartą sieciową 9PX1500IRTN 39850 | 11 245 zł |
UPS Eaton 9PX 1500I RT2U (9PX1500IRTN) | 10 909 zł |
Eaton 9px1500irtn 1500va Ups Czarny One Size / EU Plug | 9 263 zł |
Модификації Eaton 9PX 1500I RT2U Netpack
Ціни на Eaton 9PX 1500I RT2U Netpack |
---|---|---|---|---|
Eaton 9PX 1000I RT2U Netpack 1000 ВА | від 6 754 zł | 4 пропозиції | ||
Eaton 9PX 1500I RT2U Netpack 1500 ВА | від 9 263 zł | 5 пропозицій | ||
Eaton 9PX 3000I RT2U Netpack 3000 ВА | від 13 801 zł | 5 пропозицій |