ДБЖ Eaton 9PX 6000I RT3U Netpack 6000 ВА (9PX6KiRTN)
Фото 6 |
Eaton 9PX 6000I RT3U Netpack 6000 ВА 5000 ВА6000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eaton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eaton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eaton 9PX 6000I RT3U Netpack 6000 ВА
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Eaton UPS 9PX 6000i RT3U Netpack 9PX6KiRTN AUEATO3UP6N | 25 442 zł |
Eaton UPS 9PX 6000i RT3U Netpack 9PX6KiRTN 34768 | 25 442 zł |
Eaton 9PX 6000i RT3U Netpack 9PX6KiRTN | 21 981 zł |
Eaton UPS 9PX 6000i RT3U Netpack 9PX6KiRTN ❖ Błyskawiczna wysyłka i 100 sk | 24 247 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Eaton 9PX 6000I RT3U Netpack
Ціни на Eaton 9PX 6000I RT3U Netpack |
---|---|---|---|---|
Eaton 9PX 5000I RT3U Netpack 5000 ВА | від 20 990 zł | 3 пропозиції | ||
Eaton 9PX 6000I RT3U Netpack 6000 ВА | від 21 981 zł | 8 пропозицій |