Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9SX 5000I RT3U 5000 VA (9SX5KiRT)
Zdjęcia 3 |
Eaton 9SX 5000I RT3U 5000 VA 5000 VA6000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9SX 5000I RT3U 5000 VA
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 9SX 5000i RT3U LCD/USB/RS232 AUEATO2U9SX0005 | 18 433 zł |
Eaton 9SX5KIRT UPS-EAT-196 | 17 990 zł |
Eaton 9SX 5000i RT3U LCD/USB/RS232 45110 | 18 433 zł |
UPS Eaton 9SX 5000I RT3U (9SX5KIRT) | 14 744 zł |
pokaż 5 ofert
Modyfikacje Eaton 9SX 5000I RT3U
Ceny na Eaton 9SX 5000I RT3U |
---|---|---|---|---|
Eaton 9SX 5000I RT3U 5000 VA | od 14 497 zł | 10 oferty | ||
Eaton 9SX 6000I RT3U 6000 VA | od 15 706 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →