Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9PX 3000I RT2U Netpack 3000 VA
Zdjęcia 4 |
Eaton 9PX 3000I RT2U Netpack 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9PX 3000I RT2U Netpack 3000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 9PX 3000i Rack 2U 3000VA/3000W RS-232/USB 9PX3000IRTN | 14 010 zł |
UPS Eaton 9PX 3000i (9PX3000IRTN) | 13 731 zł |
Eaton 9PX 3000i RT2U Netpack 9PX3000IRTN | 13 813 zł |
Eaton 9PX 3000i RT2U Netpack 9PX3000IRTN | 13 802 zł |
Eaton 9PX 3000i | 17 520 zł |
Modyfikacje Eaton 9PX 3000I RT2U Netpack
Ceny na Eaton 9PX 3000I RT2U Netpack |
---|---|---|---|---|
Eaton 9PX 1000I RT2U Netpack 1000 VA | od 6 754 zł | 4 oferty | ||
Eaton 9PX 1500I RT2U Netpack 1500 VA | od 9 261 zł | 4 oferty | ||
Eaton 9PX 3000I RT2U Netpack 3000 VA | od 13 731 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →