Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9PX 2200I RT2U 2200 VA
Zdjęcia 6 |
Eaton 9PX 2200I RT2U 2200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9PX 2200I RT2U 2200 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 9PX 2200i RT2U Netpack Dual Conversion liniowy 2200 VA 2200 W 10 wyj | 26 652 zł |
UPS Eaton 9PX 2200i (9PX2200IRTN) | 10 316 zł |
Eaton 9PX 2200i | 11 031 zł |
UPS Eaton 9PX 2200i (9PX2200IRT2U) | 8 995 zł |
Modyfikacje Eaton 9PX 2200I RT2U
Ceny na Eaton 9PX 2200I RT2U |
---|---|---|---|---|
Eaton 9PX 1000I RT2U 1000 VA | od 5 456 zł | 4 oferty | ||
Eaton 9PX 1500I RT2U 1500 VA | od 7 199 zł | 12 oferty | ||
Eaton 9PX 2200I RT2U 2200 VA | od 8 995 zł | 4 oferty | ||
Eaton 9PX 3000I RT2U 3000 VA | od 12 534 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →