Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9PX 3000I RT2U 3000 VA
Zdjęcia 10 |
Eaton 9PX 3000I RT2U 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9PX 3000I RT2U 3000 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 9PX 3000i 3000VA/3000W Tower/Rack USV RS-232/USB 2U 19Z Kit Runtime | 12 534 zł |
UPS Eaton 9PX 3000i (9PX3000IRT2U) | 12 984 zł |
Eaton 9PX 3000i RT2U 9PX3000IRT2U | 13 496 zł |
Eaton 9PX 3000i RT2U 9PX3000IRT2U | 13 496 zł |
Modyfikacje Eaton 9PX 3000I RT2U
Ceny na Eaton 9PX 3000I RT2U |
---|---|---|---|---|
Eaton 9PX 1000I RT2U 1000 VA | od 5 456 zł | 4 oferty | ||
Eaton 9PX 1500I RT2U 1500 VA | od 7 199 zł | 12 oferty | ||
Eaton 9PX 2200I RT2U 2200 VA | od 8 995 zł | 4 oferty | ||
Eaton 9PX 3000I RT2U 3000 VA | od 12 534 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →