Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 9PX 3000I RT3U 3000 VA
Zdjęcia 6 |
Eaton 9PX 3000I RT3U 3000 VA 2200 VA3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 9PX 3000I RT3U 3000 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 9PX 3000i RTM UPS - 3000W / 3000 VA | 23 814 zł |
Eaton UPS 9PX3000IRT3U 3000W/VA RT3U AUEATO2U9PX1033 | 14 295 zł |
Eaton UPS 9PX3000IRT3U 3000W/VA RT3U 38932 | 14 295 zł |
UPS Eaton 9PX 3000i (9PX3000IRT3U) | 12 100 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Eaton 9PX 3000I RT3U
Ceny na Eaton 9PX 3000I RT3U |
---|---|---|---|---|
Eaton 9PX 2200I RT3U 2200 VA | od 8 456 zł | 3 oferty | ||
Eaton 9PX 3000I RT3U 3000 VA | od 10 871 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →