Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 3S 550IEC 550 VA
Zdjęcia 4 |
Eaton 3S 550IEC 550 VA 550 VA700 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 3S 550IEC 550 VA
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton - Bateria zastępcza do UPS Eaton 3S550FR/3S550IEC/66942 Ochrona Stac | 377 zł |
Eaton 3S550I zasilacz UPS Czuwanie (Offline) 0,55 kVA 330 W 8 x 3S550I | 462 zł |
UPS Eaton 3S Gen2 550 (3S550I) | 460 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS Eaton, 3S 550 IEC, 330W, 550VA | 320 zł |
EATON- zasilacz awaryjny 3S 550 IEC - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 541 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Eaton 3S 550IEC
Ceny na Eaton 3S 550IEC |
---|---|---|---|---|
Eaton 3S 550IEC 550 VA | od 320 zł | 13 oferty | ||
Eaton 3S 700IEC 700 VA | od 287 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →