Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 3S 450 FR 450 VA
Zdjęcia 5 |
Eaton 3S 450 FR 450 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 3S 450 FR 450 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Nieprzerwane zasilanie UPS czarno-białe 3S450F | 388 zł |
Eaton 3S450F zasilacz UPS Czuwanie (Offline) 0,45 kVA 270 W 6 x 3S450F | 401 zł |
Zasilacz 3S 450 FR 3S450F 450VA/270W 6x FR | 422 zł |
Zasilanie awaryjne Eaton 3S 450 FR (3S450F) | 411 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! eaton Zasilacz 3S 450 FR 3S450F 450VA/270W 6x FR - P | 400 zł |
Eaton 3S450F zasilacz UPS Czuwanie (Offline) 0,45 kVA 270 W 6 x 3S450F | 402 zł |
Modyfikacje Eaton 3S 450 FR
Ceny na Eaton 3S 450 FR |
---|---|---|---|---|
Eaton 3S 450 FR 450 VA | od 388 zł | 7 oferty | ||
Eaton 3S 550 FR 550 VA | od 349 zł | 19 oferty | ||
Eaton 3S 700 FR 700 VA | od 485 zł | 13 oferty | ||
Eaton 3S 850 FR 850 VA | od 550 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →