Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 3S 550 FR 550 VA
Zdjęcia 12 |
Eaton 3S 550 FR 550 VA |
|
Gniazda francuskie Schuko typ E (z pinem)
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 3S 550 FR 550 VA
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 3S550F 3S Gen2 UPS FR 550 VA 330 W Input: French Outputs: (3) French | 432 zł |
Eaton UPS Eaton 3S 550F 550VA/330W 6x FR, USB AUEATF1T3S55001 | 531 zł |
Eaton 3S 550 FR UPS-EAT-186 | 379 zł |
Eaton UPS Eaton 3S 550F 550VA/330W 6x FR, USB 53473 | 531 zł |
Eaton 3S550F zasilacz UPS Czuwanie (Offline) 0,55 kVA 330 W 6 x 3S550F | 425 zł |
pokaż 10 ofert
Modyfikacje Eaton 3S 550 FR
Ceny na Eaton 3S 550 FR |
---|---|---|---|---|
Eaton 3S 450 FR 450 VA | od 388 zł | 7 oferty | ||
Eaton 3S 550 FR 550 VA | od 349 zł | 19 oferty | ||
Eaton 3S 700 FR 700 VA | od 485 zł | 13 oferty | ||
Eaton 3S 850 FR 850 VA | od 550 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →