Zasilacz awaryjny (UPS) Riello IPG 600 600 VA
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Riello IPG 600 600 VA 600 VA800 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Riello 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Riello.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Riello IPG 600 600 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Riello UPS Zasilacz bezprzerwowy iPlug IPG - 600-800 VA - 6 x gniazda bryt | 840 zł |
Riello Ipg600de Ups Czarny One Size / EU Plug 1Z90009/IPG600DE | 388 zł |
Riello AIPG600IRU Ładowarka czarna | 923 zł |
Riello AIPE600IRUIPG 600 ZESTAW PL CIABATTA 600VA/360W AUTONOMIA 7 AIPE600 | 617 zł |
Riello Ipg600de Ups Refurbished Czarny R-9747278-1Z90009/IPG600DE | 269 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Riello IPG 600
Ceny na Riello IPG 600 |
---|---|---|---|---|
Riello IPG 600 600 VA | od 269 zł | 5 oferty | ||
Riello IPG 800 800 VA | od 357 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →