Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton Ellipse PRO 1200 IEC 1200 VA
Eaton Ellipse PRO 1200 IEC 1200 VA 1200 VA1600 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton Ellipse PRO 1200 IEC 1200 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton Ellipse PRO 1200 IEC ELP1200IEC | 1 498 zł |
Eaton Ellipse PRO 1200 IEC ELP1200IEC | 1 497 zł |
Eaton Elp1200iec Ellipse Pro Ups Czarny One Size / EU Plug Y711633/ELP1200 | 1 559 zł |
Eaton Ellipse PRO 1200 IEC | 1 427 zł |
Modyfikacje Eaton Ellipse PRO 1200 IEC
Ceny na Eaton Ellipse PRO 1200 IEC |
---|---|---|---|---|
Eaton Ellipse PRO 1200 IEC 1200 VA | od 1 427 zł | 4 oferty | ||
Eaton Ellipse PRO 1600 IEC 1600 VA | od 1 910 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →