Zasilacz awaryjny (UPS) Eaton 5P 1550I 1550 VA
Zdjęcia 5 |
Eaton 5P 1550I 1550 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Eaton 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Eaton.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Eaton 5P 1550I 1550 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Eaton 5P 1550i UPS-EAT-192 | 3 999 zł |
UPS 5P 1550 Tower 5P1550i ; 1550VA / 1100W; RS232;USB | 3 932 zł |
Eaton 5P1550i | 3 796 zł |
Eaton 5p1550i Tower Ups Czarny One Size / EU Plug Y711605/5P1550I | 4 200 zł |
UPS 5P 1550 Tower 5P1550i ; 1550VA / 1100W; RS232;USB | 3 940 zł |
Eaton 5P 1550i | 4 034 zł |
Modyfikacje Eaton 5P 1550I
Ceny na Eaton 5P 1550I |
---|---|---|---|---|
Eaton 5P 650I 650 VA | od 1 709 zł | 14 oferty | ||
Eaton 5P 850I 850 VA | od 1 815 zł | 17 oferty | ||
Eaton 5P 1150I 1150 VA | od 1 560 zł | 13 oferty | ||
Eaton 5P 1550I 1550 VA | od 3 796 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →