Zasilacz awaryjny (UPS) Orvaldi 750SP 750 VA (1075SP)
Zdjęcia 9 |
Orvaldi 750SP 750 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orvaldi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orvaldi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Orvaldi 750SP 750 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz Ups Orva, Ldi 750Sp, 750Va, 450W | 325 zł |
Zasilacz UPS ORVALDI 750SP 750VA 450W | Bezpłatny transport | 309 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! ZASILACZ-LISTWA UPS 750 SP Kolor Czarny (USB) gniazda: | 319 zł |
Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI 750 SP line-Interactive | 330 zł |
Zasilacz UPS ORVALDI 750SP 750VA 450W | Bezpłatny transport | 309 zł |
Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI 750SP USB line-Interactive z USB | 358 zł |
Modyfikacje Orvaldi 750SP
Ceny na Orvaldi 750SP |
---|---|---|---|---|
Orvaldi 650SP 650 VA | od 235 zł | 9 oferty | ||
Orvaldi 750SP 750 VA | od 309 zł | 8 oferty | ||
Orvaldi 900SP 950 VA | od 261 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →