Zasilacz awaryjny (UPS) Orvaldi i2000 LCD 2000 VA (ID2K0CH)
Zdjęcia 3 |
Orvaldi i2000 LCD 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orvaldi 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orvaldi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Orvaldi i2000 LCD 2000 VA
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS Orvaldi i2000 LCD 2000VA (1200W) Black (ID2K0CH) | 785 zł |
UPS ORVALDI i2000LCD USB | 856 zł |
UPS ORVALDI i2000LCD USB | 811 zł |
Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI i2000 LCD USB line-interactive | 844 zł |
UPS ORVALDI i2000LCD USB | 891 zł |
UPS ORVALDI i2000LCD USB | 838 zł |
Modyfikacje Orvaldi i2000 LCD
Ceny na Orvaldi i2000 LCD |
---|---|---|---|---|
Orvaldi i1000 LCD 1000 VA | od 493 zł | 8 oferty | ||
Orvaldi i1500 LCD 1500 VA | od 655 zł | 7 oferty | ||
Orvaldi i2000 LCD 2000 VA | od 785 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →