ДБЖ Orvaldi i2000 LCD 2000 ВА (ID2K0CH)
Фото 3 |
Orvaldi i2000 LCD 2000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Orvaldi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Orvaldi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orvaldi i2000 LCD 2000 ВА
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
UPS Orvaldi i2000 LCD 2000VA (1200W) Black (ID2K0CH) | 785 zł |
UPS ORVALDI i2000LCD USB | 856 zł |
UPS ORVALDI i2000LCD USB | 811 zł |
Zasilacz awaryjny UPS ORVALDI i2000 LCD USB line-interactive | 844 zł |
UPS ORVALDI i2000LCD USB | 891 zł |
UPS ORVALDI i2000LCD USB | 838 zł |
Модификації Orvaldi i2000 LCD
Ціни на Orvaldi i2000 LCD |
---|---|---|---|---|
Orvaldi i1000 LCD 1000 ВА | від 493 zł | 8 пропозицій | ||
Orvaldi i1500 LCD 1500 ВА | від 655 zł | 7 пропозицій | ||
Orvaldi i2000 LCD 2000 ВА | від 785 zł | 6 пропозицій |