ДБЖ APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 ВА
Фото 12 |
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог APC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі APC.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 ВА
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BVS 650VA AVR Schuko Outlet 230V BVS650I-GR | 512 zł |
APC Back BV650I-GR UPS-APC-310 | 369 zł |
Zasilacz UPS APC Back BV650I-GR 650VA / 375W 4xSchuko | 369 zł |
APC BV650I-GR BackUPS BV 650VA/375W/AVR/4xSchuko 44048 | 389 zł |
Zasilacz UPS APC Back BV650I-GR 650VA / 375W 4xSchuko | 369 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR
Ціни на APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR |
---|---|---|---|---|
APC Easy-UPS BV 500VA BV500I-GR 500 ВА | від 325 zł | 20 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BV 650VA BV650I-GR 650 ВА | від 369 zł | 18 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BV 800VA BV800I-GR 800 ВА | від 419 zł | 20 пропозицій | ||
APC Easy-UPS BV 1000VA BV1000I-GR 1000 ВА | від 483 zł | 24 пропозиції |