Stacja zasilania Orico AT150-EU-GY-BP
Zdjęcia 3 |
Orico AT150-EU-GY-BP |
|
Li-Ion czy LiFePO4: co jest lepsze do stacji zasilania i zasilacza UPS?Przyjrzyjmy się mocnym i słabym stronom akumulatorów litowych stosowanych w stacjach zasilania i zasilaczach UPS
Autonomiczne zasilanie: czym są przenośne stacje zasilania?Przyjazne dla środowiska źródła energii do domu i podróży
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Orico 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Orico.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Orico AT150-EU-GY-BP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ORICO STACJA ŁADUJĄCA 150W, 39 | 1 026 zł |
UPS Orico AT150-EU-GY-BP | 999 zł |
Orico AT150-EU-GY-BP 142Wh | 1 299 zł |
Orico AT150-EU-GY-BP 142Wh | 1 299 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →