Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 VA (10122115)
Zdjęcia 8 |
PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
PowerWalker UPS On-Line 3000VA PF1 USB/RS232, LCD, 8x IEC OUT, Rack 19''/T | 5 290 zł |
UPS PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 | 5 062 zł |
Zasilacz UPS POWERWALKER, 3000 W | 4 838 zł |
PowerWalker UPS On-Line 3000VA PF1 USB/RS232, LCD, 8x IEC OUT, Rack 19''/T | 5 188 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje PowerWalker VFI 3000 RMG PF1
Ceny na PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1500 RMG PF1 1500 VA | od 2 629 zł | 4 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 RMG PF1 2000 VA | od 4 047 zł | 2 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 RMG PF1 3000 VA | od 4 838 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →