Zasilacz awaryjny (UPS) PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 VA (10122198)
Zdjęcia 4 |
PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog PowerWalker 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele PowerWalker.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 VA
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Powerwalker, Ups Rack Vfi 2000 Icr Iot Pf1 On-line, 2000 Va, Usb-b, Czarny | 3 327 zł |
POWER WALKER UPS ON-LINE RACK 19" VFI 2000 ICR IOT PF1 1/1 FAZY, 2000VA, 8 | 3 733 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Zasilacz awaryjny UPS Power Walker On-Line 2000VA, I | 2 555 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Power Walker On-Line 2000VA, ICR IoT PF1 USB/RS232, | 3 403 zł |
PowerWalker VFI 2000 ICR IOT PF1 | 3 309 zł |
Zasilacz awaryjny POWERWALKER VFI 2000 ICR IOT PF1 2000VA | 3 100 zł |
Power Walker VFI 2000 ICR IOT PF1 ON-LINE 2000VA 8X IEC C13 - darmowy odbi | 3 733 zł |
Modyfikacje PowerWalker VFI 2000 ICR IoT
Ceny na PowerWalker VFI 2000 ICR IoT |
---|---|---|---|---|
PowerWalker VFI 1000 ICR IoT 1000 VA | od 1 949 zł | 11 oferty | ||
PowerWalker VFI 1500 ICR IoT 1500 VA | od 2 031 zł | 4 oferty | ||
PowerWalker VFI 2000 ICR IoT 2000 VA | od 2 555 zł | 7 oferty | ||
PowerWalker VFI 3000 ICR IoT 3000 VA | od 3 414 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →