Zasilacz awaryjny (UPS) Green Cell RTII 3000VA 2700W (UPS15) 3000 VA
Zdjęcia 5 |
Green Cell RTII 3000VA 2700W (UPS15) 3000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell RTII 3000VA 2700W (UPS15) 3000 VA
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GreenCell RTII 3000VA 2700W na stojak czarny UPS15 | 1 944 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 3000VA 2700W z LCD AUG | 2 300 zł |
Green Cell UPS15 UPS-GRNC-011 | 1 899 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 3000VA 2700W z LCD 636 | 2 300 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 3000VA 2700W z LCD 636 | 2 300 zł |
pokaż 14 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →