Zasilacz awaryjny (UPS) Green Cell RTII 2000VA 1800W (UPS14) 2000 VA
Zdjęcia 5 |
Green Cell RTII 2000VA 1800W (UPS14) 2000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell RTII 2000VA 1800W (UPS14) 2000 VA
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GreenCell RTII stojak 2000VA 1800 W na stojak czarny UPS14 | 2 008 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 2000VA 1800W z LCD AUG | 1 800 zł |
Green Cell UPS14 UPS-GRNC-013 | 1 579 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 2000VA 1800W z LCD 587 | 1 800 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 2000VA 1800W z LCD 587 | 1 800 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →