Zasilacz awaryjny (UPS) Green Cell INV07
Zdjęcia 7 |
Green Cell INV07 |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell INV07
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Green Cell Przetwornica 12V/230V 300W/600W czysty sinus ASGCES000000002 | 290 zł |
Green Cell UPS 12V na 230V Czysta sinusoida 300W NB-ZAS-GRNC-173 | 282 zł |
Green Cell INV07 tryb UPS 12V na 230V 300W/600W Czysta sinusoida do pompy | 269 zł |
Green Cell Przetwornica 12V/230V 300W/600W czysty sinus 54805 | 290 zł |
Przetwornica napięcia Inwerter Green Cell tryb UPS 12V na 230V INV07 | 273 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →