Zasilacz awaryjny (UPS) Green Cell RTII 1000VA 900W (UPS13) 1000 VA
Zdjęcia 5 |
Green Cell RTII 1000VA 900W (UPS13) 1000 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Green Cell 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Green Cell.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Green Cell RTII 1000VA 900W (UPS13) 1000 VA
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GreenCell RTII 1000VA 900W do serwera czarna UPS13 | 1 170 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 1000VA 900W z LCD AUGC | 1 100 zł |
Green Cell UPS13 UPS-GRNC-012 | 969 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 1000VA 900W z LCD 6366 | 1 100 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Green Cell do szaf serwerowych RTII 1000VA UPS13 | 1 034 zł |
pokaż 17 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →