ДБЖ Green Cell RTII 3000VA 2700W (UPS15) 3000 ВА
Фото 5 |
Green Cell RTII 3000VA 2700W (UPS15) 3000 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell RTII 3000VA 2700W (UPS15) 3000 ВА
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GreenCell RTII 3000VA 2700W na stojak czarny UPS15 | 1 944 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 3000VA 2700W z LCD AUG | 2 300 zł |
Green Cell UPS15 UPS-GRNC-011 | 1 899 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 3000VA 2700W z LCD 636 | 2 300 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS do szafy rack RTII 3000VA 2700W z LCD 636 | 2 300 zł |
ще 12 пропозицій