ДБЖ Green Cell AiO 800VA 480W (UPS07) 800 ВА
Відео 2Фото 11 |
Green Cell AiO 800VA 480W (UPS07) 800 ВА 600 ВА800 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Green Cell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Green Cell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Green Cell AiO 800VA 480W (UPS07) 800 ВА
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
GreenCell AiO 800VA 480 W ochrona przeciwprzepięciowa 230 V czarny UPS07 | 377 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS AiO 800VA 480W AUGCEL1Z0000003 | 360 zł |
Green Cell UPS07 UPS-GRNC-007 | 279 zł |
Green Cell Zasilacz awaryjny UPS AiO 800VA 480W 54826 | 360 zł |
Zasilacz awaryjny UPS Green Cell AiO 800VA 480W UPS07 | 337 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Green Cell AiO 800VA 480W (UPS07)
Ціни на Green Cell AiO 800VA 480W (UPS07) |
---|---|---|---|---|
Green Cell AiO 600VA 360W (UPS06) 600 ВА | від 256 zł | 17 пропозицій | ||
Green Cell AiO 800VA 480W (UPS07) 800 ВА | від 279 zł | 20 пропозицій |