Zasilacz awaryjny (UPS) Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 VA
Zdjęcia 49 |
Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 VA |
|
Wielofunkcyjny kompaktowy liniowo-interaktywny zasilacz bezprzerwowy (UPS) małej mocy z prawidłową falą sinusoidalną na wyjściu (bez akumulatorów). Pozycjonowany jest jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do organizacji systemu zasilania awaryjnego urządzeń domowych i przemysłowych. Moc znamionowa takiego zasilacza awaryjnego wynosi 500 W, maksymalna moc szczytowa to 800 W.
Obciążenie jest podłączone do dwóch wyjść za pomocą złączy EU typu F (gniazdo Euro). Postać napięcia wyjściowego w postaci czystej sinusoidy pozwala na współpracę z szeroką gamą różnorodnego sprzętu, w tym urządzeniami z zasilaczami transformatorowymi oraz zasilaczami komputerowymi z lub bez APFC (aktywna korekcja współczynnika mocy) itp. Zasilacz bezprzerwowy Kemot PROsinus-800 (URZ3405) może być stosowany do zasilania komputera domowego lub przemysłowego, sprzętu telekomunikacyjnego, systemów monitoringu wizyjnego, oświetlenia LED itp.
Konstrukcja tego urządzenia zakłada zastosowanie zewnętrznych akumulatorów żelowych kwasowo-ołowiowych o napięciu 12V, a akumulatory nie wchodzą w skład standardowej dostawy (wg producenta akumulator o pojemności 40/55/75 Ah będzie wystarczy do zasilenia obciążenia o mocy 180 W przez 2,2/3,0/4,1 h). Zasilacz może także pełnić funkcję ładowarki sieciowej akumulatorów o dużej pojemności oraz stabilizatora napięcia sieciowego (AVR).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kemot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kemot.
Kup Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 VA
Wszystkie ceny 6 →Zasilacz awaryjny UPS KEMOT PROsinus-800 800VA/500W 12V/230V czysty sinus | 592 zł |
UPS Kemot PROsinus-500 (URZ3405) | 370 zł |
Zasilacz Awaryjny UPS KEMOT PROsinus-800 500W | 399 zł |
Awaryjne źródło zasilania KEMOT PROsinus-500 | 370 zł |
UPS Kemot PROsinus-8000 | 366 zł |
Awaryjne źródło zasilania KEMOT PROsinus-500 URZ3405B | 399 zł |
Modyfikacje Kemot PROsinus-800 (URZ3405)
Ceny na Kemot PROsinus-800 (URZ3405) |
---|---|---|---|---|
Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 VA | od 348 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-700 700 VA | od 517 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 VA | od 366 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 VA | od 550 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-1500 (URZ3427) 1500 VA | od 572 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 VA | od 699 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 VA | od 1 198 zł | 6 oferty | ||
Kemot PROsinus-2600 (URZ3429) 2600 VA | od 764 zł | 6 oferty | ||
Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 VA | od 1 252 zł | 3 oferty |