Zasilacz awaryjny (UPS) Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 VA
Zdjęcia 10 |
Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 VA |
|
Jak wybrać akumulator do UPSJakie są technologie akumulatorów do UPS, jak obliczyć ich wymaganą pojemność i prawidłowo uwzględnić prąd ładowania?
Jak obliczyć żywotność baterii sprzętu domowego i komputerowegoJak długo wytrzyma komputer warunkowy lub lodówka z zasilacza UPS podczas przerw w dostawie prądu?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kemot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kemot.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 VA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
UPS Kemot PROsinus-2200 (URZ3431B) | 1 198 zł |
Zasilacz awaryjny stojący KEMOT PROsinus-2200 12V 230V 2200VA/1600W white | 1 199 zł |
Zasilacz awaryjny stojący KEMOT PROsinus-2200 12V 230V 2200VA/1600W black | 1 199 zł |
Modyfikacje Kemot PROsinus-2200 (URZ3431)
Ceny na Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) |
---|---|---|---|---|
Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 VA | od 348 zł | 6 oferty | ||
Kemot PROsinus-700 700 VA | od 517 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 VA | od 366 zł | 11 oferty | ||
Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 VA | od 550 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-1500 (URZ3427) 1500 VA | od 572 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 VA | od 694 zł | 9 oferty | ||
Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 VA | od 1 198 zł | 3 oferty | ||
Kemot PROsinus-2600 (URZ3429) 2600 VA | od 764 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 VA | od 1 252 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →