Zasilacz awaryjny (UPS) Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 VA
Zdjęcia 49 |
Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 VA |
|
Szybki i niezawodny zasilacz bezprzerwowy dużej mocy (UPS) typu line-interactive z prawidłowym wyjściem fali sinusoidalnej (bez baterii) i uchwytem do przenoszenia. Pozycjonowany jest jako produkt ze średniej półki cenowej, przeznaczony do organizacji awaryjnego, tymczasowego lub długoterminowego systemu zasilania urządzeń domowych i przemysłowych o średniej mocy. Może także pełnić funkcje ładowarki sieciowej akumulatorów o dużej pojemności oraz sieciowego stabilizatora napięcia (AVR, od 190 do 260 V).
Moc znamionowa (ciągła) takiego zasilacza awaryjnego wynosi 700 W, maksymalna moc szczytowa to 1000 W. Obciążenie nadmiarowe jest podłączone do dwóch wyjść (gniazdo Euro, UE typ F). Czyste napięcie wyjściowe w postaci regularnej sinusoidy pozwala temu modelowi bezproblemowo współpracować z szeroką gamą różnorodnego sprzętu, w tym urządzeniami z zasilaczami transformatorowymi oraz zasilaczami komputerowymi z lub bez APFC (aktywna korekcja współczynnika mocy) itp. Zasilacz bezprzerwowy Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) może być wykorzystany do zasilania komputera domowego/przemysłowego, małego serwera lub stacji roboczej, różnego rodzaju sprzętu telekomunikacyjnego, systemów monitoringu wizyjnego, oświetlenia LED itp.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Kemot 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Kemot.
Kup Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 VA
Przetwornica prostownik zasilanie awaryjne PROSINUS-1000 12V (1000/700W) K | 669 zł |
Zasilacz awaryjny KEMOT PROsinus-1000 przetwornica z czystym przebiegiem s | 550 zł |
Przetwornica prostownik zasilanie awaryjne PROSINUS-1000 12V (1000/700W) B | 669 zł |
Modyfikacje Kemot PROsinus-1000 (URZ3406)
Ceny na Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) |
---|---|---|---|---|
Kemot PROsinus-500 (URZ3404) 500 VA | od 348 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-700 700 VA | od 519 zł | 5 oferty | ||
Kemot PROsinus-800 (URZ3405) 800 VA | od 366 zł | 12 oferty | ||
Kemot PROsinus-1000 (URZ3406) 1000 VA | od 550 zł | 4 oferty | ||
Kemot PROsinus-1500 (URZ3427) 1500 VA | od 572 zł | 7 oferty | ||
Kemot PROsinus-2000 (URZ3407) 2000 VA | od 689 zł | 9 oferty | ||
Kemot PROsinus-2200 (URZ3431) 2200 VA | od 1 185 zł | 6 oferty | ||
Kemot PROsinus-2600 (URZ3429) 2600 VA | od 764 zł | 5 oferty | ||
Kemot PROsinus-3500 (URZ3430) 3500 VA | od 1 252 zł | 5 oferty |